Alumni Class Years


 

Graduation YearNamePractice / Residence
 2013 Ryan Baker Phoenix, AZ
  Abigail Edds Indianapolis, IN
  Anthony Griglione Indianapolis, IN
     
2012 John Jeppson The Woodlands, TX
  Ashleigh Rexford Indianapolis, IN
  Jenny Whatley Madison, AL
     
2011 Beau Brasseale Bowling Green, KY
  Haris Iqbal Laurel, MD
  Joyce Nazzal Sugar Land (Houston), TX
     
2010 Jason Barney Mesa, AZ
  Steve Binkley Louisville, KY
  Ben Ricketts Colorado Springs, CO
  Craig Thiessen Wausau, WI
     
2009 Shane Christensen Parker, CO
  Paul Ley Indianapolis, IN
     
2008 Theodore Aneziris Valparaiso, IN
  Jason Glassley Fort Wayne, IN
  Joshua Robinson Cullman, AL
  Mindy Van Chicago, IL
     
2007 Svetlana Berman Carmel, IN
  Bradley Swanson South Bend, IN
     
2006 Brian James Austin, TX
  Elizabeth Miller Vincennes, IN
  Rick Orrick Creve Couer, MO
  Jaron Wedding Creve Couer, MO
     
2005 Benjamin Adams Indianapolis, IN
  Dickson McGuire Austin, TX
     
2004 Charles Hine Indianapolis, IN
  Paul Sahni Champaign, IL
  Brian Sakamoto Hilo, HI
  Mychel Vail Indianapolis, IN
     
2003 Sean Hart Lafayette, IN
  L. Cary Orton Poway, CA
     
2002 Krie Brasseale Evansville, IN
  Cliff Fiscus Gastonia, NC
  Mark Massey Springfield, MO
  Joe Spires Bloomington, IN
     
2001 Michael Gideon Munster, IN
  Scott Risser South Bend, IN
     
2000 Katherine Kuntz St. Louis, MO
  Warren Lawson Columbia, MO
  Scott Norton Louisville, KY
  David Pfotenhauer Indianapolis, IN
     
1999 James Duncan Indianapolis, IN
  John Myers Dayton, OH
     
1998 Shane Bergo Fort Collins, CO
  Barton Putnam Olathe, KS
  Brian Tate Kokomo, IN
     
1997 Erich Dittmar Brighton, MI
  Tod Moretton Indianapolis, IN
     
1996 Robert Brandys Glen Ellyn, IL
  Darin Kajioka Las Vegas, NV
  Ron Steinbrunner Glendale, AZ
  James Woods Murfreesboro, TN
     
1995 Allen Meier Bloomington, IN
  Mu Mu Min Vacaville, CA
     
1994 David Brown Tiburon, CA 
  Thomas Oldag Fort Wayne, IN
  Douglas Ramsey Indianapolis, IN
  Bart Tirrell Olympia, WA
     
1993 Beverly Leddy Carmel, IN
  Eric Yokota San Jose, CA
     
1992 Joseph Baldassano Inverness, IL
  Phil Guba Indianapolis, IN
  Jeff Hreha Sedona, AZ
  Alastair MacDonald Glasgow, Scotland
  Paul Robbins Richmond, IN
  William Todd Marion, IL
     
1991 Kevin Christiansen Salem, OR
     
1990 James Blaney Goodlettsville, TN
  Kevin Deardorf Indianapolis, IN
  Michael Keller Columbus, IN
  Mark Magura Valparaiso, IN
  Edmund Rapp Indianapolis, IN
  John Slavens Indianapolis, IN
     
1989 Karen Panietz Chandler, AZ
     
1988 Scott Morrison Chandler, AZ
  Phil Guba Indianapolis, IN
  Val Cox Ogden, UT
     
1987 Kathryn Stuart Indianapolis, IN 
     
1986 Ronald Allen Indianapolis, IN
  Patricia Clark Terre Haute, IN
  Patrick Cleary Dublin, Ireland
  Ed Kaminsky Las Cruces, NM
  John Sexauer Indianapolis, IN
     
1985 John Backmeyer Richmond, IN
  James Higgins Carmel IN
  Laurence Johns Peoria, AZ
  Dennis Zent Fort Wayne, IN
     
1984 Kenneth DeNardo Moon Township, PA
  James Orahood North Little Rock, AR
  Steven Patterson Lafayette, IN
     
1982 Robert Beck-Coon Anderson, IN
  Randall Yee  Kula, HI 
     
1981 Stuart Ferguson New Albany, IN
  Thomas King Birmingham, AL
  John Mulhern Winnipeg, Canada
  Michael Ringel Mississauga, Canada
     
1980 Robert Borders Nashville, TN
  Gael Delany Washington DC
     
1979 Michael Griffee Grand Rapids, MI
  John Matson  
  Robert Steiman Detroit, MI
     
1978  Paul Mace  
  Gregory Parsons Rockford, IL
  Kenneth Spolnik Indianapolis, IN
     
1977 Andrew George Bedford, NH
  James Malooley Indianapolis, IN
  Carl Newton Indianapolis, IN
     
1976 Ronald Armstrong Indianapolis, IN
  BDK Brown Fort Wayne, IN
  Charles Cohler San Diego, CA
  John Suares Biloxi, MS
     
1975 Carl Flatley Dunedin, FL
  John Marosky Kokomo, IN
  Robert Reames Arlington, TX
  Fred Stiren  
     
1974 William Adams Indianapolis, IN
  Frederick Katz Madison, WI
  Gerald Nickens  
     
1973 Eugene Alter Angola, IN
  Pierre Duquette  
  Michael Hutton Rochester, NY
  Braden Speer Dallas, TX
  John Streiff Middleton, WI
     
1972 Donald Arens Indianapolis, IN
  Michael Feltman South Bend, IN
  Jeffery Woodson Dallas, TX
     
1971 Charles Gregory Atlanta, GA
  George McWalter Spring Valley, CA
  Richard Smith Bellaire, FL
     
1970 Robert Dunning Oakridge, OR
  John Farls Baden, PA
  Thomas Winkler Lexington, MA
     
1969 Thomas Felhaber  
  John Ham Dallas, TX
     
1968 Wayne Alley New Smyrna Beach, FL
  Herman Blair Lexington, KY
  Salsabyl Ibrahim Cairo, Egypt 
     
1967 Phillip Sherman Memphis, TN 
     
1966 Duane Compton Longboat Key, FL
  Franklin Weine Olympia Fields, IL
     
1965 Monir Attalla  
  Thomas Mullaney Lexington, KY
  Joseph Rocco  
     
1964 Thomas Higginbotham Santa Monica, CA
  Robert Krasny Palm Desert, CA
     
1962 Daniel Arefian  
  James Diffley Glendale, CA
  James Guttuso Delray Beach, FL
     
1960 Samuel S Patterson  
     
1959 Worth Gregory  
     
1958 Harry J. Healey